Освітлення стрептокарпусів

Toma_P

Re: Освітлення стрептокарпусів

Повідомлення Toma_P » 23 січня 2017 18:56

Допоможу чим зможу. Звичайно, з фотографіями краще. Якщо корені пропали, то найкраще нарізати фрагменти і посадити їх по-новому. Пробувала укорінювати без коренів - можна відразу в субстрат у тепличці.
НатальяКиев

Повідомлення НатальяКиев » 25 січня 2017 13:56

Я також вперше посадила листя. Те що купляю дітками - росте...
Ні, не так, спочатку перший раз спробувала з ними дружити десь у 2007 році. Пам ятаю, що був Bristol's Blackbird і ще 2 штуки. Люблять багато світла - я їх на південний балкон да на сонце.... :oops: здохли всі, за пару днів, хоч і поливала зрану і ввечері.
В минулому році почала другу спробу. Зараз маю DS-Цыпленка и UA-Ведун, їм рік, та декілька осінніх діток DS- Вишенка, Омут, D-S-1455, D-S-1290.
Є листя Гіпноза, та Чорної Мантії. Гіпноз дав 3 детки, чекаю коли відсажу. Ростуть дуже повільно. Стоять під лампами. До речі, помітила, що на вікні навіть без підсвічування цвітут UA-Ведун, D-S-1455, Попи та Лоліта (від цих двох здихалась - дуууже опадають).
Поливаю як повність просохне - горщик стає сухим, але до того як листя прив яне.
Шукаю Классма, бо чула, що він ідеально підходить.
Toma_P

Повідомлення Toma_P » 25 січня 2017 17:33

НатальяКиев.
Якщо Ви живете в Києві - то це не проблема знайти Класман Т1.
На рахунок, що стрептокарпуси люблять сонце - я не згодна. Вони люблять світло, але під яскравим сонцем вони гинуть.
Дітки повільно ростуть, бо зима. Почекайте місяць - вони стрімко почнуть рости.

Повернутись до “Агротехніка стрептокарпусів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість