Знищення кліща

пані М'ячик
Контактна інформація:

Знищення кліща

Повідомлення пані М'ячик » 28 жовтня 2014 20:26

Ну от що ж ти зробиш! :rofl: Я цю тему зарезервувала на майбутнє, щоб тут колись спілкуватися про знищення кліща, і в пусту тему люди заходять натовпом!

Отже, якщо ви сюди все одно зайшли, то щоб тут не було пусто, я вам напишу, що від кліща обприскують фіалки Актофітом тричі, з інтервалом 4-7 днів в залежності від температури повітря. Концентрація 10 мл на 1 літр води. Обробка з фанатизмом, щоб кліщ там і вдавився, і захлинувся!

Це дуже страшна таємниця, так. :D

Ну от, тепер ви все знаєте про лікування від кліща, можете спокійно йти дивитись інші теми. :)
Иностранка

Re: Лікування кліща

Повідомлення Иностранка » 28 жовтня 2014 20:59

:D :D :D Спасибо! Пошли. :D :D :D
Есть только один грех - глупость.
Оскар Уайльд
пані М'ячик
Контактна інформація:

Повідомлення пані М'ячик » 29 жовтня 2014 07:21

Иностранка
А ти чим лікуєш? Тільки не кажи, що в тебе його не було, бо це така капость, яка у всіх була, є чи буде. :)
Радист

Повідомлення Радист » 29 жовтня 2014 08:48

пані М'ячик писав:Це дуже страшна таємниця, так.

Дозвольте ще одну, не таку страшну таємницю!
Обробляти найкраще вранці. Температура ні в якому разі не повинна бути меншою 20 градусів, в противному випадку дієвість обробітку значно знижується. Бажано, щоб розчин потрапляв і на "нижню" поверхню листя, і на поверхню торфосуміші. При появі самих перших ознак приступати до обробітку не гаючи часу. І ніяких "вибіркових" - лише "глобально" !!!
Йованка

Повідомлення Йованка » 29 жовтня 2014 10:59

пані М'ячик писав:Тільки не кажи, що в тебе його не було, бо це така капость, яка у всіх була, є чи буде. :)

Навіть у мене, з моїм невеличким досвідом, ця "капость" вже була. Я використовувала Фітоверм.
Чи дуже відрізняються Фітоверм і Актофіт? У них є різниця в ціні і концентрації, тому мені цікаво, чи вони взаємозамінні і "чи варто платити більше"?

Актофіт - 10 мл на 1 л
Фітоверм - 2 мл на 1 л
пані М'ячик
Контактна інформація:

Повідомлення пані М'ячик » 29 жовтня 2014 11:10

Йованка
Я користувалася обома препаратами у свій час.

Використовувала приблизно ось такий Фітоверм і точно такий Актофіт.
Про результати Фітоверму не скажу, бо мені дуже не пощастило, він був підробний, ще й в ампулі плавала дохла мушка.
Актофіт якось відразу "зацепився" і я стала купляти більшу фасовку (200 мл), бо фіалок багато, площі стали більшими і маленьких ампулок Фітоверму треба багато.
Але якщо мені підтвердять, что вони однакові, я спробую більш дешевий Фітоверм, бо якості у цих препаратів однаковісінькі. Тільки Актофіт виробляє Україна, а Фітоверм Росія.
Вкладення
34038814_w640_h640_1130.jpg
34038814_w640_h640_1130.jpg (98.97 Кіб) Переглянуто 1800 разів
85644611_w640_h640_fitoverm2x2ml01.jpg
85644611_w640_h640_fitoverm2x2ml01.jpg (74.79 Кіб) Переглянуто 1800 разів
пані М'ячик
Контактна інформація:

Повідомлення пані М'ячик » 29 жовтня 2014 11:18

Що стосується опису препаратів, то вони такі
КЭ - концентрат емульсії

АКТОФІТ

Актофит, КЭ

Инсектоакарицид биологического происхождения кишечно-контактного действия для защиты цветочных, овощных культур открытого и защищенного грунта.

Действующее вещество: Аверсектин С - 0,2% (комплекс естественных авермектинов, которые продуцируются непатогенным почвенным лучистым грибком – Streptomyces avermitilis).

Аналог: фитоверм.

Производитель:
ОАО ПНП Укрзооветпромпостач (Украина), ЗАО "Биоветафарм, г. Новоград-Волынский, Украина.

Форма выпуска:
Актофит выпускается в виде концентрата эмульсии аверсектина C, во флаконах, емкостях и мягких пакетах.

Назначение:
Препарат Актофит биологического происхождения для уничтожения вредителей сельскохозяйственных культур и декоративных растений как открытого, так и закрытого грунта: колорадского жука, тли, клещей, трипсов, капустной белянки, совки, растительноядных и многих других вредителей.

Механизм действия:
Авермектины – это естественные высокоспецифические нейротоксины, которые проникают в организм насекомых кишечным или контактным путем и необратимо поражают их нервную систему.

Способ применения:
Развести необходимое количество препарата в нужном количестве воды, согласно таблице.

Обработка проводится любым типом опрыскивателей в сухую, ясную погоду при маловероятных осадках. Уже через 4-8 часов после обработки, в зависимости от температуры воздуха, грызущие вредители перестают питаться (для сосущих это время продолжается до 8-16 часов) и передвигаться. Гибель вредителей наступает на 2-3 сутки после обработки. Оптимальная температура для обработки Актофитом +18С и выше.

ФІТОВЕРМ

Фитоверм, КЭ

Инсектоакарицид биологического происхождения кишечно-контактного действия для защиты цветочных культур открытого и защищенного грунта.

Действующее вещество: аверсектин С, в концентрации 2 г/л. Природный авермектиновый комплекс почвенного гриба Stereptomyces avermitilis. Вызывает паралич, а затем и гибель вредителей.

Производитель:
Единственный производитель в России ООО НЦБ «Фабриомед» (Россия).

Форма выпуска:
КЭ - концентрат эмульсии аверсектина С. Для комнатного цветоводства в стеклянных ампулах, для садового и сельского - в различных экономичных емкостях.

Назначение.
Фитоверм — биопрепарат 4-го поколения, основой которого являются продукты жизнедеятельности почвенных микроорганизмов. Фитоверм имеет широкий спектр действия: все виды растительноядных клещей, колорадский жук, репная и капустная белянка, капустная совка, пилильщики, листовертки, плодожорки, пяденицы, табачный и калифорнийский трипсы, а также все виды тлей. Он не загрязняет окружающую среду, быстро разрушаясь в воде и почве. Срок ожидания от последней обработки до сбора урожая - не более 2-х суток.

Способ применения.
Обработку растений проводят в сухую, ясную и безветренную погоду, когда выпадение осадков в первые 8-10 часов после обработки маловероятно. Обработка проводится любым типом опрыскивателей, обеспечивающим мелкодисперсное распыление и равномерное смачивание листовой пластинки. Уже через 6-8 часов после обработки грызущие вредители перестают питаться (для сосущих это время удлиняется до 12-16 часов). Необходимо учитывать, что гибель вредителей наступает на 2-3 сутки после обработки, а максимальный эффект достигается на 5-7 сутки. Действие препарата на поверхности листа при благоприятных погодных условиях продолжается от 7-20 суток. Даже незначительные осадки или обильная роса значительно снижают эффективность препарата.
Радист

Повідомлення Радист » 29 жовтня 2014 11:18

Йованка писав:Актофіт - 10 мл на 1 л

Якщо ви заглянете до "мануалу", то побачите наступне: "вірна" концентрація для рослинноядного кліща - 4мл/л. А 10мл/л - це перестрахування. Проте, ніяких негативних наслідків "передозу" я ніколи не спостерігав - Актофіт НЕфітотоксичний в такій концентрації.
Стосовно Фітоверму: давно не користувався. Якщо не зраджує пам'ять, у нього більш різкий запах (принаймі мені так здається). Актофіт цілком влаштовує. Перевірено.
пані М'ячик
Контактна інформація:

Повідомлення пані М'ячик » 29 жовтня 2014 11:40

Зазирнула.

Актофіт
Декоративные культуры, цветы, розы (закрытый грунт) - Растительноядные клещи - 4 мл, 1-2 обработки, срок ожидания 2-3 дня.

Фітоверм
Комнатные растения - Паутинный клещ - 2 мл на 1 л воды, 2-4 обработки, срок ожидания 2 дня.
(Інших кліщів для кімнатних рослин у списку немає. Є тільки червоний для яблуні)
Радист

Повідомлення Радист » 29 жовтня 2014 11:52

пані М'ячик писав:Актофіт
Декоративные культуры, цветы, розы (закрытый грунт) - Растительноядные клещи - 4 мл, 1-2 обработки, срок ожидания 2-3 дня.

Так і я про це: трикратна обробка, та ще й майже втричі завищеною концентрацією схожа на "дуття на холодну воду".
Але! Ти помічала якийсь дивний "сторонній" ефект застосування актофіту - покращення кольору та блиску листя? Причому навіть на рослинах не уражених кліщем, а оброблених "про всяк випадок"?
пані М'ячик
Контактна інформація:

Повідомлення пані М'ячик » 29 жовтня 2014 12:32

Радист писав: Ти помічала якийсь дивний "сторонній" ефект застосування актофіту - покращення кольору та блиску листя?

А також прискорення росту і якесь загальне оздоровлення рослин! В мене часом виникає бажання обробити Актофітом без усякого кліща, що краще росли і виглядали! :D Я розмовляла з багатьма - всі це підкреслюють!

От цікаво, чи є цей ефект від Фітоверму??
Ірина

Повідомлення Ірина » 29 жовтня 2014 12:54

А як діяти в холодну пору року, якщо фіалки живуть в одній кімнаті з людьми? :unknown:
пані М'ячик
Контактна інформація:

Повідомлення пані М'ячик » 29 жовтня 2014 13:05

Переносити в ванную кімнату, якщо їх небагато, і там обприскувати. Потім вертати в кімнату.
Ночувати в сусідній кімнаті, як варіант. До речі, Актофіт не така смертельна річ. І запаху у нього майже немає. Незначний, тільки коли ще мокре, і швидко вивітрюється.
Радист

Повідомлення Радист » 29 жовтня 2014 13:40

Ірина писав:А як діяти в холодну пору року

Я не випадково постив, що бажано обробляти вранці. Вдень всі по роботах/клопотах і не вдихають шкідливі випари. Рослини за день висохнуть, ввечері обов'язково провести провітрювання приміщення. Та вкрай бажано, щоб температура була якомога вищою, тоді кліщі значно активні та краще "контактують" з краплями Актофіту.

P.S. Таня, можливо слід підкоригувати назву темки? Ми ж "кліща" не "лікуємо", ми його знищуємо! :)
Ірина

Повідомлення Ірина » 29 жовтня 2014 13:57

пані М'ячик писав:Ночувати в сусідній кімнаті.

У мене це вже в сусідів :D
Як варіант - у суботу вранці обробити і на вихідні у гості до батьків) Головне, що запаху майже немає.

Повернутись до “Шкідники”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість